שקיות מבד ממותגות

בעידן בו שקיות מבד הפכו להיות מצרך מבוקש, אין זה פלא, שבעלי עסקים רבים מבקשים ליצור לעצמם שקיות בד מודפסות או תיקי בד מודפסים על מנת להעניק אותם ללקוחותיהם בתום הקנייה.
שקיות הבד ממשיכות עם הלקוחות הרבה אחרי שהם חוצים את מפתן הדלת, ולמעשה משרתים בדיעבד את בעלי העסק באמצעות חשיפה גבוהה יותר.

מהם היתרונות של שקיות בד ממותגות?

עמידות לאורך שנים

שקית בד למעשה עשויה מחומר מתעשיית הפולימרים הנקרא אל-בד, לא רק שהיא עמידה למים, אלא היא יכולה לשאת גם מסעות כבדים, היא גם נחשבת לאקולוגית, וניתנת לשימוש חוזר שוב ושוב.

מיתוג עסקי

שקיות בד הן אמצעי לגיטימי ורווח למיתוג עסקי, שכן ניתן להדפיס עליהן בכל גודל של הדפס או צורה, ליצור זהות עם העסק, ערכיו, הצבעים השולטים בו והדקורציה שלו, ובכך להביא אותו למודעות הציבור.

כאשר הנחת היסוד הבסיסית היא, שהלקוח הוא בעצם קונה לוקאלי, הנע בסביבת מגוריו יחד עם השקית, כאשר מצד אחד הוא נהנה ממוצר, שניתן לא ללא עלות, וכחלק מהטבת הקניה שלו בחנות, ומצד שני הוא מהווה "פרסומת מהלכת" לעסק, שברוב המקרים, ייחשף ללקוחות פוטנציאלים ורלוונטיים, אשר רוצים וצריכים את השירות שלו, וכל מה שהם צריכים, שהוא יגיע לתודעה שלהם, שהם ישמעו עליו. השקית הממותגת נועדה לשם מטרה זו.

שמירה על עולם בריא, ירוק ונקי יותר
שקיות מבד בהיותן רב פעמיות, הן אמצעי פרקטי לנשיאה של סחורה ותוצרת, והן מחליפות את שקיות הנייר המתכלות והלא מתכלות, אשר מזהמות את העולם, פוגעות בעולם החי והצומח, מזהמות את האוקיינוסים, ומהוות מפגע אקולוגי מדרגה ראשונה.

רכישת שקיות מבד היא דרך להציג ולנקוט צעד הומני וחשוב, שלך כאדם וכבעל עסק, אשר מעוניין להציג ערכים של אקולוגיה, הומניות ואכפתיות מהסביבה. יש עסקים, שאג'נדה מעין זאת תואמת את עולם הערכים והמוצרים שלהם, ובמיוחד לעסקים אלו, שקיות בד מהוות פתרון מושלם.

"דימול" החברה המובילה בישראל בתכנון, פיתוח וייצור של מוצרי קידום מכירות לרבות מוצרי תדמית מודפסים ואריזות ללקוחות עסקיים, כנסים, תערוכות ועוד, לפרטים נוספים ויצירת קשר: טלפון: 5703726 – 03 , נייד: 2240770 – 050 Emaildimol@actcom.net.il