אריזות קרטון ממותגות

בעולם בו תשומת לב של שניות ספורות שווה זהב, בתי עסק נדרשים לדרכים יצירתיות כדי לתפוס מקום בתודעה, להטביע חותם, להיראות. דרך מומלצת, אשר יוצרת ערך גם ללקוח וגם לבית העסק היא באמצעות אריזות קרטון ממותגות. מהם היתרונות של אריזות קרטון ממותגות?

היתרונות של אריזות קרטון?

מיתוג עסקי מוביל

בעולם השיווק “הקנקן” בהחלט מעיד על עיסתו של הנחתום. ולכן אחת הדרכים למתג את העסק כאיכותי, מוביל, יצירתי, יוקרתי, הנכלל בקטגוריית מוצר פרמיום הוא באמצעות אריזת קרטון, אשר מגיעה עם ידית אחיזה, ומציגה לא רק את הלוגו של העסק, אלא את הצבעים המובילים ומזוהים עמו, את הערכים עליהם הוא מושתת ועוד.

פרסומת מהלכת

כיום כאשר לקוחות נדרשים לשלם 10 אגורות על שקיות נייר פלסטיק הם ממעטים לצבור אותם וללכת איתם. למעשה לקוחות ישמחו לדעת, שהם יוכלו להוסיף לאוסף השקיות שלהם עבור קניות שקית איכותית מקרטון, אשר תשרת אותם לאורך זמן. וכך מבלי שתכננת, כבעל עסק, ככל שהלקוח, ימצא את השקית, שחילקת לו איכותית יותר, כך הוא יציג אותה לראווה שוב ושוב, ובד בבד יפרסם את העסק שלך לרבות תחום עיסוקך, הכתובת שלך ועוד.

בלאי נמוך

אריזות קרטון ממותגות הן בדרך כלל אריזות איכותיות, ששומרות על צורתן והדפסן לאורך זמן.

כיצד למקסם את ערך האריזה?

עיקרון החלוקה

יצירת זהות עם המותג שלך

אחת הדרכים ליצירת זהות עם המותג שלך היא בהדפסת הלוגו, הצבעים, ואולי אף העתק של שלט בית העסק שלך. זיכרון ויזואלי ידע לדלות את המידע, ולאפשר ללקוח להיות מוכוון אליך יותר.

במילים אחרות, עסקים אשר מבצעים שימוש נכון באריזות ממותגות, זוכים לתשומת לב גבוהה יותר, ולבסוף למספר כניסות רב יותר לחנות.

“דימול” החברה המובילה בישראל בתכנון, פיתוח וייצור של מוצרי קידום מכירות, לרבות מוצרי תדמית מודפסים ואריזות ללקוחות עסקיים, כנסים, תערוכות ועוד, לפרטים נוספים ויצירת קשר: טלפון: 5703726 – 03, נייד: 2240770 – 050 Emaildimol@actcom.net.il