8

צור קשר

אודות

שקיות ואריזות דימול 

כמה מילים על דימול

ההתמחות

החברה המובילה בישראל בפיתוח, תכנון וייצור כל סוגי האריזות ומוצרי תדמית מודפסים – והכול תחת קורת גג אחת.

הלקוחות

דימול משרתת את המותגים הגדולים מכל מגזרי הקשת הכלכלית: חברות גדולות של מזון, תקשורת, אלקטרוניקה, אופנה, בתי חולים, בנקים – ועוד, וכן, בתי עסק קטנים.

עסק משפחתי ותיק וחובק עולם

חברת שקיות ואריזות דימול הוקמה בשנת 1996 בישראל. דימול היא שלוחה של עסק משפחתי ענק ו-ותיק, המאוחד תחת מטרייה אחת והפועל בכל אירופה, ולכך השלכות חיוביות ויתרונות רבים. במפעלים שבהם דימול מייצרת את השקיות, מייצרים מיליוני שקיות למותגים הגדולים בעולם, ולכן התוצאה היא –רמת איכות, שירות ועלות, ללא מתחרים.

איכות, מקצועיות ויצירת מוצר בהתאמה אישית

 

איכות הייצור של דימול היא בסטנדרטים אירופיים בינלאומיים, והשקיות עשויות מחומרים הכי משובחים, במכונות המשוכללות בעולם, המניבות שקיות חזקות ועמידות לשנים. כמובן – הייצור הלא מתפשר על דיוק ומושלמות המוצר ועמידה בלוח זמנים, בייקיות אירופית. לשקיות האיכותיות של דימול, אין מתחרים גם במחיר. משנת 1996, צברה חברת שקיות ואריזות דימול ניסיון רב במתן שירות למאות לקוחות בהתאמת המוצר לעסק.

כאשר חברת שקיות ואריזות דימול מייצרת עבור הלקוח את השקיות – הלקוח נעשה שותף מלא להשקעה בייצור השקיות. יש פעמים שחברת שקיות ואריזות דימול מייצרת דוגמה שניתנת לאישור הלקוח לפני שהמוצר מוכנס לייצור שוטף. כי בחברת שקיות ואריזות דימול חשוב שהמוצר יהיה מושלם! המוצרים שחברת שקיות ואריזות דימול מייצרים הם מוצרי תדמית. בחברת שקיות ואריזות דימול המוטו הוא

גם שקית – גם תדמית!

השקית היא חלון הראווה של העסק שלך, ולכן היא צריכה לשדר את המקסימום ביופי ובאיכות – ללא פשרות!

לחברת שקיות ואריזות דימול קשר יום-יומי רצוף עם מפעלי הייצור. יש בקרת איכות בסטנדרט אירופי של כל פריט ופריט שמיוצר. חברת שקיות ואריזות דימול מתעדכנת ומתחדשת כל הזמן בטרנדים החדשים ובאלמנטים האופנתיים. השקיות, המיוצרות במפעלים של חברת שקיות ואריזות דימול, זוכות לרמת מקצועיות ושירות וי-איי-פי ממחלקה ראשונה – עד אספקת המוצר לשביעות רצון הלקוח.

בדימול אתם מקבלים

יייעוץ מקצועי תדמיתי - חינם!

גלופות לשקיות הקרטון, הבד והתיקים – חינם!

הובלה עד בית העסק – חינם!

בדימול יושבת יועצת תדמית, הבוחנת היטב מכל ההיבטים, מהי השקית האופטימאלית לבית העסק של הלקוח. לעיתים, אם יש צורך במוצר מיוחד חדש, באפשרות החברה לפתח עבור הלקוח כל מוצר שיעלה בדימיונו, כדי שלעסק שלו תהיה שקית, תיק או כל מוצר תדמיתי אחר, שיבדל אותו מהאחרים.

לדימול עומדים גרפיקאים מקצועיים מהשורה הראשונה לעיצוב השקיות ומוצרי התדמית.
לדימול חשוב שהלקוח ייצא מרוצה וההשקעה תניב פירות בשטח. דימול גם תעשה הכול כדי שהמוצר יהיה חזק ויפה, והתוצאה תהיה – צמיחה ושגשוג לעסק שלך!

השירות הוא הטבע הראשון שלנו

בעלי חברת דימול בע”מ עלו ארצה אחרי שנטשו את הגולה עקב געגועים לישראל, את הנימוסים והאדיבות האירופים לא זנחו.
בדימול יושבים אנשים עם אידיאלים, שבהם החברה מאמינה ואותם היא מיישמת בהתנהלות העסק שלה.

בדימול לא ידחפו ללקוח שקיות שאינן מתאימות לתקציבו ואינן מתאימות לסוג העסק שלו. ואם העסק הוא עסק מתחיל, לא נמליץ לבעל העסק להזמין כמויות גדולות, לפני שהוא, בעל העסק החדש, בטוח כי המוצר מתאים לו מבחינה כלכלית ועסקית.

אם בדימול לא יקבל הלקוח מענה לצרכיו – נשתדל לעזור לו ולהפנות אותו לספקים אחרים שישרתו אותו, בהתאם לדרישותיו.

השירות ניתן בארבע שפות: English, Français, עברית ויידיש.

שקית - צמחיה ושגשוג העסק

השקית ה’תמימה’, היוצאת מבית העסק, משמשת כשגרירה לקידום העסק שלך. השקית היא פרסומת מהלכת וחלון הראווה של העסק שלך. ככל שהשקית תהיה יפה יותר ומושקעת יותר – היא תעשה לעסק שלך שירות פרסום חזק יותר מכל מוצר אחר. שקית היא פרסומת עקיפה – פסיכולוגית היא משפיעה הכי חזק. היא אינה פונה ישירות ללקוח, כמו פרסומת חוצות, פרסומת בתקשורת או בעיתונות. ככל שהשקיות תראינה יותר ברחוב – מעגל הלקוחות שלך יתרחב. שקית יפה ומושכת, מעוררת סקרנות לבקר אצלך בעסק. גם חברות גדולות, שאין להן מה לשים בשקית – כמו תנובה, עלית ופלאפון – בוחרות לחלק חינם את השקיות בתערוכות ובהזדמנויות שונות. כי הפרסומת על גבי השקית היא האמצעי הזול ביותר, היעיל ביותר והחזק ביותר להפצת המוצר. השקית מחדירה את המוצר לשוק ומניבה תוצאות אמיתיות בשטח וגידול במכירות!

מה עושה השקית ללקוח?

לקוח שקנה אצלך, בעל עסק, פעם אחת – תרצה לראות אותו לקוח קבוע בבית העסק שלך! כשאתה אורז ללקוח את המוצר בשקית מכובדת, יפה וחזקה – זו התייחסות רגשית: הלקוח יפתח אמפתיה לבית העסק שלך, וייצא עם הרגשה טובה. נתת לו סוג של מתנה – שקית או אריזה – שתשמש אותו רבות בעתיד. השקית היא הדובדבן שבקצפת, ואתה עתיד לפגוש את הלקוח הזה שוב ושוב מבקר בבית העסק שלך.

תיקים ממותגים לעסק שלך

את הסוד הטמון בתיקים ממותגים לצורך קידום מכירות, גילו כבר מזמן חברות גדולות כמו קדס, אופטיקנה, גולף – ועוד. בדימול מייצרים כל תיק, מכל חומר, מכל צורה וגודל, לפי דרישת הלקוח. התיקים הללו הם הפרסומת החזקה ביותר לעסק שלך, המשדרגת את התדמית של העסק ברמות שלא חלמת עליהן. כאשר הרחוב יהיה מוצף בתיקים הנושאים את שם העסק שלך, המותג שלך יחדור ויחלחל עמוק לתוך התודעה של העוברים ושבים ברחוב – וזאת פרסומת החוצות הטובה ביותר. את התיקים הללו נותנים כשי ללקוח בקנייה מעל סכום מסוים, ויש גם אפשרות למכור אותם. התיקים הממותגים לעסק שלך יהפכו ללהיט, ואתה, בעל העסק, תרוויח פעמיים: אתה גם מוכר את התיק – והתיק עושה לך פרסום שאין חזק ממנו.

המוצרים הממותגים של שקיות ואריזות דימול

קופסאות >>

תיקים >>

מארזים ליין >>

שקיות קרטון >>

שקיות נייר >>

שקיות פלסטיק >>

שקיות רב פעמיות >>

שקיות בד ואלבד >>

כיסויים לחליפות >>

תוויות, סרטים ומדברות >>

דימול מייצרת שקיות חזקות ויפות

לדימול חשוב שהשקית תהיה חזקה ויפה. את חוזק השקית קובעים כמה פרמטרים בסיסיים:

העובי ממנו עשויה שקית הפלסטיק, הקרטון או הבד!

המכונות שבהן מיוצרות: ההלחמות – בפלסטיק, התפירות – בבד, וההדבקות – בקרטון!

חיבור חזק של הידיות: הידיות המולחמות בשקיות הפלסטיק.

איכות החומר שממנו מייצרים את השקית!

חשוב מאוד שהידיות תהיינה מחוברות לשקית באופן מושלם וחזק, כדי שהשקית תהיה שימושית לאורך זמן!

ידיות קשירה – בקרטון או בבד.

ידיות בתפירה בשקיות הבד.

ציוד חדיש המסוגל לתת מענה לכל דפוס מכל הסוגים והגדלים.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב