שקיות בד ממותגות, מעוצבות וחזקות במחיר מנצח

שקיות הבד שלנו מעוצבות בהתאמה אישית לכל סוגי העסקים והשקיות – לפניכם כמה דוגמאות מהשקיות המושקעות שלנו!


 

שקיות בד ממותגות

במחיר מנצח

הפרסומת הטובה ביותר לעסק שלך!


שקיות בד חזקות ועבות – אנחנו מוסיפים חיזוקים מיוחדים
שקיות הבד עמידות למים, עמידות למשאות כבדים וטובות לשימוש לאורך שנים רבות

מיתוג ועיצוב אישי ע”י גרפיקאית

התאמה מושלמת של השקית למוצר שהיא אמורה להכיל:
עובי הבד, צורת התפירה – ידנית או לייזר
הגיזרה של השקית – בסיס או ללא בסיס
בסיס עם דפנות או בלי דפנות
ישנה אפשרות לייצר שקיות בד עם ציפוי לימינציה

התאמת שקיות הבד לאופי העסק ע”י יועצת תדמית, להעברת המסר הנכון והמוצלח ללקוחות שלך

הטבות: גלופות ללא עלות | הובלה ללא עלות

מה הן שקיות בד?

שקיות בד (טבעיות) הן שקיות שעשויות מחומרים טבעיים: כותנה ופשטן.

למי שקיות הבד מתאימות?

שקיות הבד נחשבות לשקיות יוקרתיות ביחס לשקיות אל בד ומתאימות בדרך כלל לעסקים שדוגלים בחומריים טבעיים ולא סינטטים כמו חנויות טבע וגם לחנויות בוטיק שרוצות להראות מודעות לאיכות הסביבה ולהעביר מסר יוקרתי.

הפיכת שקיות הבד לכלי למיתוג העסק

בעידן בו שקיות בד הפכו להיות מצרך מבוקש, אין זה פלא, שבעלי עסקים רבים מבקשים ליצור לעצמם שקיות בד מודפסות או תיקי בד מודפסים על מנת להעניק אותם ללקוחותיהם בתום הקנייה.

שקיות הבד ממשיכות עם הלקוחות הרבה אחרי שהם חוצים את מפתן הדלת, ולמעשה משרתים בדיעבד את בעלי העסק באמצעות חשיפה גבוהה יותר.

שקיות בד הן אמצעי לגיטימי ורווחי למיתוג עסקי, שכן ניתן להדפיס על שקיות הבד בכל גודל של הדפס או צורה, ליצור זהות עם העסק, עם ערכיו, הצבעים השולטים בו והדקורציה של העסק, ובכך להביא את העסק למודעות הלקוחות הפוטנציאלים.

הנחת היסוד הבסיסית היא, שהלקוח הוא בעצם קונה מקומי, הנע בסביבת מגוריו יחד עם השקית, כאשר מצד אחד הלקוח נהנה ממוצר שניתן לו ללא עלות וכחלק מהטבת הקניה שלו בחנות, ומצד שני אותה הטבה – שקית הבד –  מהווה “פרסומת מהלכת” לעסק, שברוב המקרים, שקית הבד תיחשף ללקוחות פוטנציאלים ורלוונטיים, אשר רוצים וצריכים את המוצרים של אותו עסק, וכל מה שאותם לקוחות פוטנציאלים צריכים הוא פשוט לשמוע ולהכיר את המוצרים, להיות מודעים אליו (או להיזכר במוצרים מוכרים). השקית הממותגת נועדה בדיוק למטרה זו.

הרווח בשימוש בשקיות בד ללקוחות

שקית בד לא רק עמידה למים, אלא היא יכולה לשאת גם מסעות כבדים – נוסיף לזה עיצוב אופנתי והלקוחות מרוויחים תיק נשיאה לשימוש יומיומי, שכמו שצוין, השקית הופכת להטבה נוספת, ללא עלות, כחלק מהטבת הקניה.

הרווח בשימוש בשקיות בד לסביבה

שקיות בד עמידות לאורך שנים רבות (לפחות האיכותיות שבשקיות הבד) וניתנות לשימוש חוזר שוב ושוב ולכן הן אקולוגיות. שמירה על עולם בריא, ירוק ונקי יותר.

שקיות מבד בהיותן רב פעמיות, הן אמצעי פרקטי לנשיאה של סחורה ותוצרת, והן מחליפות את שקיות הנייר המתכלות והלא מתכלות, אשר מזהמות את העולם, פוגעות בעולם החי והצומח, מזהמות את האוקיינוסים, ומהוות מפגע אקולוגי מדרגה ראשונה.

רכישת שקיות מבד היא דרך להציג ולנקוט צעד הומני וחשוב, כאדם וכבעל עסק, אשר מעוניין להציג ערכים של אקולוגיה, הומניות ואכפתיות מהסביבה. במיוחד לעסקים שאג’נדה מעין זאת תואמת את עולם הערכים והמוצרים שלהם, שקיות בד מהוות פתרון מושלם.

“דימול” החברה המובילה בישראל בתכנון, פיתוח וייצור של מוצרי קידום מכירות לרבות מוצרי תדמית מודפסים ואריזות ללקוחות עסקיים, כנסים, תערוכות ועוד, לפרטים נוספים ויצירת קשר: טלפון: 5703726 – 03 , נייד: 2240770 – 050 Emaildimol@actcom.net.il