שקיות אלבד ממותגות, מעוצבות וחזקות במחיר מנצח

קטגוריה: שקית אלבד לאלבומים

 

שקיות אלבד ממותגות במחיר מנצח

הפרסומת הטובה ביותר לעסק שלך

שקיות אלבד חזקות ועבות – אנחנו מוסיפים חיזוקים מיוחדים שקיות אלבד עמידות למים, עמידות למשאות כבדים וטובות לשימוש לאורך שנים רבות

מיתוג ועיצוב אישי ע”י גרפיקאית

התאמה מושלמת של השקית למוצר שהיא אמורה להכיל: עובי הבד, צורת התפירה – ידנית או לייזר הגיזרה של השקית – בסיס או ללא בסיס בסיס עם דפנות או בלי דפנות ישנה אפשרות לייצר שקיות בד עם ציפוי לימינציה

התאמת שקיות האלבד לאופי העסק ע”י יועצת תדמית, להעברת המסר הנכון והמוצלח ללקוחות שלך

מה הן שקיות אלבד?

שקית אלבד למעשה עשויה מחומר מתעשיית הפולימרים הנקרא אל-בד.

הפיכת שקיות הבד לכלי למיתוג העסק

בעידן בו שקיות בד הפכו להיות מצרך מבוקש, אין זה פלא, שבעלי עסקים רבים מבקשים ליצור לעצמם שקיות בד מודפסות או תיקי בד מודפסים על מנת להעניק אותם ללקוחותיהם בתום הקנייה.

שקיות אלבד ממשיכות עם הלקוחות הרבה אחרי שהם חוצים את מפתן הדלת, ולמעשה משרתים בדיעבד את בעלי העסק באמצעות חשיפה גבוהה יותר.

שקיות בד הן אמצעי לגיטימי ורווחי למיתוג עסקי, שכן ניתן להדפיס על שקיות האלבד בכל גודל של הדפס או צורה, ליצור זהות עם העסק, עם ערכיו, הצבעים השולטים בו והדקורציה של העסק, ובכך להביא את העסק למודעות הלקוחות הפוטנציאלים.

הנחת היסוד הבסיסית היא, שהלקוח הוא בעצם קונה מקומי, הנע בסביבת מגוריו יחד עם השקית, כאשר מצד אחד הלקוח נהנה ממוצר שניתן לו ללא עלות וכחלק מהטבת הקניה שלו בחנות, ומצד שני אותה הטבה – שקית אלבד – מהווה “פרסומת מהלכת” לעסק, שברוב המקרים, שקית האלבד תיחשף ללקוחות פוטנציאלים ורלוונטיים, אשר רוצים וצריכים את המוצרים של אותו עסק, וכל מה שאותם לקוחות פוטנציאלים צריכים הוא פשוט לשמוע ולהכיר את המוצרים, להיות מודעים אליו (או להיזכר במוצרים מוכרים). השקית הממותגת נועדה בדיוק למטרה זו.

הרווח בשימוש בשקיות אלבד ללקוחות

שקית אלבד לא רק שהיא עמידה למים, אלא היא יכולה לשאת גם מסעות כבדים – נוסיף לזה עיצוב אופנתי והלקוחות מרוויחים תיק נשיאה לשימוש יומיומי, שכמו שצוין, השקית הופכת להטבה נוספת, ללא עלות, כחלק מהטבת הקניה.

הרווח בשימוש בשקיות אלבד לסביבה

שקיות אלבד עמידות לאורך שנים רבות (לפחות האיכותיות שבשקיות האלבד) וניתנות לשימוש חוזר שוב ושוב ולכן הן אקולוגיות. שמירה על עולם בריא, ירוק ונקי יותר.

שקיות אלבד, בהיותן רב פעמיות, הן אמצעי פרקטי לנשיאה של סחורה ותוצרת, והן מחליפות את שקיות הנייר המתכלות והלא מתכלות, אשר מזהמות את העולם, פוגעות בעולם החי והצומח, מזהמות את האוקיינוסים, ומהוות מפגע אקולוגי מדרגה ראשונה.

רכישת שקיות אלבד היא דרך להציג ולנקוט צעד הומני וחשוב, כאדם וכבעל עסק, אשר מעוניין להציג ערכים של אקולוגיה, הומניות ואכפתיות מהסביבה. במיוחד לעסקים שאג’נדה מעין זאת תואמת את עולם הערכים והמוצרים שלהם, שקיות אלבד מהוות פתרון מושלם.

Skills

Posted on

אוגוסט 19, 2020